Minirondvaart (3 haltes zonder uitstappen)

7,50 p.p.

Met de watertaxi minirondvaart vertrek je vanaf halte Sluisplein (Sluisplein 78, 1975AG IJmuiden) en vaar je mee door het havengebied en langs de sluizen zonder uit te stappen. De minirondvaart eindigt bij het vertrekpunt, de halte Sluisplein.

NB. De door ons gecommuniceerde vertrektijden gelden als richtlijn en zijn onder voorbehoud van de dynamische omstandigheden in het havengebied.

  • oktober 2025
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
+
+

Kies een datum

Kies je gewenste datum en tijd, selecteer het aantal tickets dat je wilt bestellen en reken deze eenvoudig en veilig online af.
Beschrijving

Watertaxi IJmuiden is een veerdienst voor personen en fietsen tussen 3 haltes in IJmuiden en Velsen-Noord. Er per overtocht plaats voor 70 personen. Het taxivaartseizoen loopt van april t/m 3 oktober.

De minirondvaart is vooralsnog niet beschikbaar.

Een minirondvaart kost € 7,50. Kinderen 0-5 gratis m.u.v. groepen groter dan 4 kinderen.

  • Unieke kijk op het havengebied en de sluizen van het Noordzeekanaal
  • ­Kinderen t/m 5 jaar mogen gratis mee (max. 4)
  • Gratis parkeren bij Sluisplein
Startpunt Sluisplein
13.15 uur
15.25 uur
Kaart

Veelgestelde vragen
Voor wie is de watertaxi geschikt?

Watertaxi IJmuiden is een veerdienst voor personen en fietsen tussen 3 haltes in IJmuiden en Velsen-Noord. Het havengebied vormt daardoor geen obstakel meer voor fietsers en wandelaars die bijvoorbeeld de kustroute willen volgen. En ook voor forensen is de taxidienst een welkome en tijdbesparende service. Daarnaast kunnen mensen meevaren als mini rondvaart.

Hoeveel personen kunnen op de boot?

De Koningin Emma kan maximaal 70 passagiers vervoeren.

Wat zijn de vaartijden?
Vanaf Sluisplein Vanaf Noordpier Vanaf Zeesluis
10.00 uur 10.08 uur 10.18 uur
13.15 uur 13.23 uur 13.33 uur
15.25 uur 15.33 uur 15.43 uur
17.25 uur 17.33 uur 17.43 uur
Kan ik mijn fiets meenemen?

Op het ­traject Sluisplein-Noordpier kunt u voor € 1,- extra uw fiets meenemen­.

Kan het voorkomen dat een geboekte vaart niet doorgaat?

Ja, het kan helaas voorkomen dat u plaatsen heeft gereserveerd en de tickets heeft betaald, maar dat we toch besluiten de vaart niet te laten doorgaan. Dit kan verschillende redenen hebben. We laten u dit dan op tijd weten en betalen u uiteraard de gemaakte reserveringskosten terug.

NB. De door ons gecommuniceerde vertrektijden gelden als richtlijn en zijn onder voorbehoud van de dynamische omstandigheden in het havengebied.